+420 603 142 319 

Příroda kolem nás

Soupeřivost, rychlost, závist, stres, neúcta, sobeckost, žárlivost, odsuzování, pomstychtivost, nenasytnost, manipulace a především strach. Tak takový svět jsme stvořili. Trošku to připomíná šílenství a trošku se z lidských bytostí stávají stroje. 

A z toho všeho chaosu najednou vyjdete do té nádherné přírody. Zastavíte se a pocítíte ten úžasný klid a harmonii. Všechno má svou barvu, svou vůni, svůj pohyb, svůj zvuk. Nic ničemu nepřekáží, nic s ničím nesoupeří. Cítíte obrovskou souhru, trpělivost a lásku. Podíváte se na kytičku a tu chvíli víte, že všechno má svůj čas. Jak mocná je příroda, jak moudrá a laskavá.psi

A když tak stojíme sami se sebou obklopeni tou nádhernou přírodou, zazní ve vás věta „co jsme to se sebou udělali“ vždyť takhle vypadá život a příroda nám to celou tu dobu trpělivě ukazuje. Ale jsme slepí a lpíme na věcech, které nejsou pro náš život důležité. Učíme se spoustu nesmyslů, ale jak opravdu žít a co je v životě podstatné nás společnost neučí. Klademe důraz na to, jestli psát měkké nebo tvrdé y, ale jak je pro nás životně důležitý vzduch, stromy, tráva, voda, země o tom se prohodí jen pár slov a tečka. Bez čeho se nedá žít? Odpověď znáte sami.

A je na každém z nás pro co se rozhodneme, jestli zůstaneme stát v bahně nebo z něj vykročíme a otevřeme oči. A když ty oči otevřeme, uvidíme spoustu zázraků. Spoustu inspirace, spoustu těch pravých učitelů, kteří to co dělají, dělají s láskou a mají nám co předat.

rakosiNaší velkou inspirací je příroda a umění starých řemesel. Chceme ukázat, že i to co je staré a leží zapomenuto, má svou krásu. A že právě z toho stáří a historie vychází obrovská energie. Ukázat, že není třeba jen pořád něco ničit, ale i z toho použitého se dají vytvářet krásné věci. Vždy máme obrovskou radost, když se nám povede zachránit alespoň kousek něčeho co má svojí historii, co je plné příběhů a tajemství. A vůbec ukázat, že ať jste žena nebo muž je úplně jedno. Jen dělejte to, co vás baví. Dejte světu to, co děláte s láskou. Nebojte se, tancujte, zpívejte, tvořte nové věci, které jsou pro všechny užitečné, ať už se jedná o cokoli. Radujme se a svět se bude radovat s námi. 7,5miliardy lidí a každý je jedinečný, ukažme svou jedinečnost.

Tak jako v každém našem vytvořeném výrobku, který vidíte, není jen naše práce. Je to práce i spousty dalších úžasných lidí, kteří nám pomáhají. Ať už se jedná o fotky, webové stránky, rady a pomoc s prací na počítači, fyzická pomoc, názor, kritika a předání zkušeností od těch nejlepších ve svém oboru.

Znáte tu písničku od Wericha? “Ten umí to a ten zase tohle a všichni dohromady udělají moc“priroda

 

Přejeme krásné dny!!!!

Sdílet můžete na facebooku

Máte-li zájem můžete v kontaktech vyplnit své jméno a email a mi Vás rádi budeme informovat o novinkách týkajících se naší práce.