+420 603 142 319 

Proč výstavy­?

Ano, víme, že máme svět internetu, který nám umožňuje spoustu možností. Jak se zviditelnit, prodávat, pořádat kurzy a semináře atd… Ale co nám nedají, je lidský kontakt.

Výstavy se stali součástí naší práce. At´ už se jedná o skupinovou, velkou nebo úplně malinkatou výstavu. Výstava je proces, kde se propojuje skutečná realita daného díla s divákem. A to je pro nás důležité, jelikož fotka skutečnost nedokáže vypovědět. A když se dostanete do živého kontaktu s daným dílem, máte jasnou představu, jak k vám dílo promlouvá, jak na vás působí jeho tvar, barva, vůně, dotek. Můžete ho vnímat všemi smysly a cítit jaké emoce ve vás vyvolává.

A přestože jsou výstavy časově, fyzicky i finančně náročné, stojí to za to. Obohacení, které se nám dostává, díky vašim názorům. To vše nám dává zpětnou vazbu a přináší další inspiraci!

Setkání a živý kontakt jsou tak povzbuzující, že nás to občas vyžene, když zbývá čas i na trhy. A možnost setkat se s dalšími tvořivými lidmi , vyzkoušet si tak trochu kočovný život, vyslechnout si životní příběhy. To vše je obrovská zkušenost. A jestliže chceme věci pochopit, je třeba si je vyzkoušet.

Monika Mikyšková, Petr Sedláček

Kované-dřevo